Siedziałam w pociągu, do odjazdu było jeszcze ok. 30 minut, byłam sama w przedziale

Historia Karoliny,

Siedziałam w pociągu, do odjazdu było jeszcze ok. 30 minut, byłam sama w przedziale. Dosiadł się do mnie mężczyzna w wieku ok 50 lat. Zaczął się masturbować patrząc na mnie. Do dziś pamiętam jego sapanie. Uciekłam, nie próbował mnie gonić. Z opowieści koleżanek wiem, że oprócz mnie, jeszcze kilka dziewczyn miało „przyjemność” się z nim spotkać

Autor/ka

jedna odpowiedź

Komentarze autora/ki zaznaczone są ciemniejszym szarym kolorem, aby łatwiej było Ci zidentyfikować posty autorki/a w komentarzach.

  1. Hollaback! Polska pisze:

    Droga Karolino,

    Twoja historia nie jest niestety wyjątkowa i potwierdza jak palącym problemem jest skala molestowania w przestrzeni publicznej w Polsce. Zawsze w takiej sytuacji radzimy szukać pomocy wśród świadków (jeśli takowi są wokół Ciebie trzeba zwracać się do konkretnej, wybranej osoby), albo do osób które odpowiadają za nasze bezpieczeństwo w miejscu publicznym, czyli w Twoim przypadku do konduktora, albo do służby ochrony kolei. Można też zawsze zadzwonić na policję i zgłosić napaść. Najważniejsze, abyśmy zrobimy wszystko aby molestującego obnażyć. Im więcej policja, służby porządkowe itd. będą miały takich zgłoszeń tym lepiej dla nas i dla naszej bezpiecznej przyszłości. Może opracują wtedy jakieś zasady postępowania w takich przypadkach i będą do tych zgłoszeń podchodzić z odpowiednią powagą. My z kolei będziemy na bieżąco postępy monitorować i raportować o nich na naszym blogu i na fecebooku.

Zostaw odpowiedź

Powered by WordPress