Nasze wartości

Rebelianci i rebeliantki Hollaback!

Uważamy, że każdy ma prawo być sobą. Jednak czasami musimy o to zawalczyć! Za każdym razem, gdy ktoś Nas napastuje, obraża, lub usiłuje to robić reagujmy rebelią! Mówmy NIE! Hola! STOP! W ten sposób zmienimy status quo i zainicjujemy rewolucję Hollaback! Żeby nasza rewolucja stała się faktem musimy mieć jak najwięcej entuzjastów i entuzjastek. Rebeliantów i rebeliantek Hollaback! Ważne są zwłaszcza pierwsze osoby, które uwierzą w ideę i przyłączą się do ruchu! Jeżeli macie wątpliwości, obejrzyjcie ten film 🙂

 

Niemożliwe staje się możliwe

Wiele osób dopuszczających się molestowania w przestrzeni publicznej robi to, gdyż uważa, że im wolno. Nasz bunt i rebelia potrząsną nimi i wybiją z utartych schematów myślenia, a kolejną zmianą w naszej kulturze będzie wyrugowanie  molestowania z przestrzeni publicznej. Jako rebeliantki i rebelianci Hollaback! lubimy odważne pomysły. Zatem nie bójmy się użyć naszej wspólnej mocy, aby uczynić nasz świat lepszym.

 

Przeciwko dyskryminacji

Nie chcemy zwalczać zjawiska molestowania w przestrzeni publicznej kosztem innych ważnych kwestii. Jesteśmy ruchem ostentacyjnie antyrasistowskim, antyhomofobicznym i generalnie mówimy NIE wszelkim formom dyskryminacji, mającym na celu trzymanie ludzi „w ryzach”.